Служба бронирования:

У Вінниці виступили німецькі музиканти

Мистецький проект "Реквієм" до 220 річниці від дня смерті австрійського композитора Вольфганга Моцарта, викликав ажіотаж серед вінничан. Уже за три тижні до початку концерту були розкуплені всі квитки.

"У багатьох концертних залах світу в ці дні звучать твори великого австрійського композитора, але серед українських міст до святкування пам'яті Вольфганга Амадея Моцарта долучились лише Львів та Вінниця", - розповідає директор департаменту культури Вінницької міськради Ірина Френкель.

Виконати "Реквієм" вона запросила свого давнього знайомого - німецького диригента Петера Маркса.

Петер Маркс був у Вінниці вже більше 10 разів. Торік він проводив майстер-класи для студентів Вінницького училища культури і мистецтв.

У театрі був повний аншлаг. Вінничани тривалої овацією вітали виконання творів австрійського композитора.

Якщо вас цікавить відпочинок у Східниці, то деталі такої пропозиції можна вивчити за посиланням.

"Такий європейський рівень виконання, як в цих солістів, у Вінниці почуєш не кожен день, - ділиться враженнями Настя Радко. - С диригентом Пітером Марксом я познайомилася торік, коли вчилася у вінницькому музучилищі. Було відчуття, що музиканти працюють як один організм , надзвичайна зіграність "
.

Ресторан «Подолье»
Ресторан «Подолье» - зал на 150 мест, два бара (в ресторане и на 5 этаже гостиницы), а также два банкетных зала (на 30 и 15 мест).
В теплое время года работает кафе на летней площадке.
Конференц-залы
гостиничный комплекс «Подолье» предлагает три конференц-зала на 250, 48 и 30 мест, расположенных на втором этаже комплекса
Украина, г. Винница,
ул. Пушкина, 4
Гостиничный комплекс "Подолье"

Служба бронирования:
Сезон Круглый Год
+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in