Служба бронювання:

Конференц-зали

Для проведення семінарів, тренінгів, презентацій, нарад та конференцій готельний комплекс Поділля пропонує три конференц-зали на 250, 48 і 30 місць, розташованих на другому поверсі комплексу.

Витриманий в діловому стилі інтер'єр і зручне розташування посадочних місць гарантують комфорт гостей
готелю Вінниці, також комфортні умови для відвідувачів під час святкування пропонують залы для свадьбы в Одессе. Всі конференц-зали оснащені системою кондиціонування.

Конференц-зал №1

Зал на 230 чоловік з театральним розміщенням призначений для проведення симпозіумів, конференцій, самітів і т.д. Спеціально обладнана сцена, зручні м'які крісла сприяють плідній роботі. У залі встановлена ??сучасна стереосистема і стаціонарний екран для демонстрації слайдів чи кінофільмів.

Конференц залы Винницы - гостиница Подолье

Конференц-зал №2

Зал розрахований для невеликих корпоративних заходів, лекцій, тренінгів, прес-конференцій та вміщує 48 осіб. В конференц-залі панує тепла дружня атмосфера розташовує до ефективного спілкування та роботі.

Конференц залы Винницы - отель Подолье

Конференц-зал №3

У третьому зал місткістю 30 осіб, проводяться робочі наради, дискусії, презентації, «круглі столи», семінари і т.д. Зручна мобільна меблі дозволяє розташовувати посадкові місця в різних варіантах: класна кімната, круглий стіл, театр, п-подібна або т-подібна форма.

  Конференц зал 3 гостиницы Винницы Подолье

 

Відповідно до побажань клієнтів організовуються кава-брейк, фуршет або бізнес-ланч для учасників ділових заходів.

Гостям надаються послуги охоронюваного паркінгу. За попередньою заявкою можлива зустріч в аеропорту, на залізничному чи автовокзалі.

Ресторан «Подолье»
Ресторан «Подолье» - зал на 150 мест, два бара (в ресторане и на 5 этаже гостиницы), а также два банкетных зала (на 30 и 15 мест).
В теплое время года работает кафе на летней площадке.
Конференц-залы
гостиничный комплекс «Подолье» предлагает три конференц-зала на 250, 48 и 30 мест, расположенных на втором этаже комплекса
Україна, м Вінниця,
вул. Пушкіна, 4
Готельний комплекс "Поділля"

Служба бронювання:
Сезон Круглый Год
+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status: sezon.in